Procedura

Zlecenie odzyskania podatku profesjonalnej firmie, jaką jest Zwrotpodatkow.pl daje gwarancję otrzymania możliwie jak najszybciej zwrotu podatku w jak największej wysokości. Dzięki temu warto zweryfikować proces odzyskiwania podatku, który w naszym biurze ogranicza się do wykonania przez Państwa kilku kroków. Resztą zajmujemy się my, oferując wysoki poziom świadczonych usług, rzetelność i kompleksowość na każdym etapie wnioskowania o zwrot podatku.

Prosimy Państwa o kontakt.

Ta prosta czynność pozwoli Państwu na opisanie swojej sytuacji zawodowej, w tym przede wszystkim historii zatrudnienia na terenie Wielkiej Brytanii, a stąd już nie daleka droga do tego, aby móc wypełnić wniosek o zwrot podatku z UK. Dzięki kontaktowi z Państwem, będziemy mogli m.in. wstępnie oszacować wysokość zwrotu podatku, jaką mają Państwo szansę odzyskać. Jak się z nami skontaktować? Zapraszamy do działu Kontakt.

Prosimy Państwa o przygotowanie dokumentów .

Zebranie przez Państwa wszelkich dokumentów od pracodawców pozwoli na skompletowanie wniosku i odesłanie go do brytyjskiego urzędu skarbowego. Prosimy Państwa jedynie o zestawienie posiadanej dokumentacji oraz jej podpisanie, ponieważ jej wypełnieniem zajmiemy się osobiście.

Prosimy Państwa o cierpliwość.

Po uzupełnieniu niezbędnych danych, jak również opracowaniu dokumentacji stanowiącej wniosek o zwrot podatku z UK, w Państwa imieniu składamy dokumenty do brytyjskiego urzędu skarbowego. Procedura rozpatrywania wniosku trwa zazwyczaj nie mniej niż trzy miesiące. Dokładamy wszelkich starań do tego, aby możliwie przyspieszyć procedurę zwrotu podatku, podchodząc indywidualnie do każdego powierzonego nam rozliczenia.

Dodaj komentarz